Створені відповіді
-
АвторЗаписи
-
ГостьУчасник
Програма Eduсation встановлена по замовчуванню (С:/Program file/…). Папка “Оsvita” з цієї ж директорії скопійована на інший диск (напр. Е:/). Чому, працюючи з Eduсation на диску С:/, всі дані автоматично переносяться в Eduсation на диску Е:/? Як зберігати архіви БД, наприклад, по роках?
З DP2000 на рахунок цього було все просто. Навіть в одній папці зберігаються архіви випускників по роках, в яких, зрозуміло,
відповідні бази даних зі своєю статистикою.2. Для яких цілей потрібна програма “Клієнт ПТК ‘НДІ ПІТ ЦСК'”?
ГостьУчасник>У відкритому вигляді наказу не видно.
Дякую, але доступ до цього ресурсу платний.
Тоді скажіть, будь ласка, чи обов’язково ми повинні замовляти нові студентські квитки для вступників 2010 року електронного типу, чи можемо замовляти студентські квитки встановленого зразка відповідно до наказу №810 від 10.12.2003 Про затвердження студентського та учнівського квитків державного зразка ?
Оскільки нового наказу фактично ніхто не бачив, які підстави ми маємо для виконання п. 3 (Встановити договірні відносини з банком України. ) запропонованого на цьому сайті плану _обов’язкових_ заходів?ГостьУчасникЦе файли СУБД Oracle.
Коли встановлюється сервер БД, то ці файли автоматично копіюються з інсталятора в зазначені Вами катологи.
Хтось, або Ви або Ваші співробітники, або віруси їх успішно видалили з серверу. Можливо, антивірусна програма помістила ці файли в карантин, а Ви допомогли їх знищити.Можна спробувати на іншому компьютері встановити сервер БД АС “Школа” на диску D: і звітди перенести ці файли на серверну машину. де Ви намагаєтесь зробити резервну копію.
Може допомогти, а може і ні.
ГостьУчасникВерсія затримується з технічних причин, змінюються формати обробки інформації по додатках європейського зразка. Про дату виходу новой версії нічого сказати не можу. Читайте новини.
Дякуємо за розуміння.[/quote]Нет ли свежих новостей о новой версии? А то, сроки с печатью “Підтверджень” начинают поджимать.
ГостьУчасникСкажіть, будь ласка, чи є в програмі Education функція “Фільтр анкет в заявці” як було в DP2000?
ГостьУчасникЧитаю інструкцію про роботу з програмою. Скажіть, будь ласка, як імпортувати довідник для додатків?
Пункт меню “Адміністрування”-“Імпортувати довідник додатків”.
На диску С повинен з`явитись файл з розширенням zip, але у нас він не зявляється. В чому проблема?[/quote]
Ну, оскільки ніхто із НДІ ПІТ не відповідає, то спробую Вам допомогти.Довідник додатків формується на сайті Державного реєстру ВНЗ (http://reestr.osvita.net/diploma/). Для роботи із сайтом потрібно скачати і встановити спеціальне програмне забезпечення. Його можна взяти у розділі “Програми” на цьому сайті (Державний реєстр вищих навчальних закладів). На сайті реєстру є інструкція, як формувати довідник. Для роботи із сайтом Вам необхідна картка оператора Education (синя картка).
Після того, як Ви заповните всі дані на сайті, необхідно експортувати довідник для Education. В результаті Ви отримуєте файл довідника, який необхідно імпортувати до Education.
Імпорт здійснюється так, як Ви і написали: Пункт меню “Адміністрування”-“Імпортувати довідник додатків”, вибираєте файл, який Ви отримали на сайті реєстру і натискаєте кнопку імпорту.
Після імпорту Ви можете формувати замовлення на додатки для тих напрямів підготовки і спеціальностей, які були внесені Вами до довідника.ГостьУчасникВ нашому ВУЗі кредитно-модульна система введена з 2005 року, а оцінювання за 100-бальною шкалою – з 2007 року. Як нам бути з видачею Додатків до дипломів Європейського зразку для випускників 2010 року?[/quote]
Варто поставити це питання керівнику закладу і розказати як обстоять справи в діловодстві, і що потрібно виправити за минулі роки в оцінюванні. І дізнатись чи можна це робити.
В іншому випадку Ви нічого не зможете замовити, бо в додаток нічого буде вписувати.
ГостьУчасникДобрий день! Скажіть, чи є раціональним формування єдиного довідника додатків НЗ у навчальному відділі (відповідальний оператор-адміністратор), бо як я розумію оператор якиий реєструється на сайті для формування довідника додатків має доступ тільки до власно створеного довідника. Дякую!
ГостьУчасникУ новинах написано, що перегенерувати картки необхідно “Користувачам програми Education версії 1.3.0.0”. Чи стосується це всіх раніше виданих карток?
Ми отримали картку раніше, але не користувалися програмою Education. Нам її просто не дали. Сказали, чекати, доки з’явиться на сайті.
Програма з’явилася, я її встановив, але при вході у програму повідомляє, що формат картки неправильний.ГостьУчасникКак в программу ввести данные ВНЗ (адрес, телефон и т.д.) ?[/quote]
Все данные программа берет из справочника Dovidnyk.zip, а справочник Вы получаете в реестре учебных заведений, т.е. все корректировки подаете в реестр и получаете новый справочник.ГостьУчасникяк поновити файл Dovidnyk.zip? при отриманні програми нічого не записали …
ГостьУчасникВчора відправила заявки на реєстрацію вузла та оператора, як дізнатися чи вони прийняті, тобто пройшли? Дякую.[/quote]
Там, де Ви скачували реєстраційні форми, написані контактний телефон та електронна адреса реєстру навчальних закладів.
тел.: +380 44 249 9329ГостьУчасникДля вирішення проблеми потрібен пакет, який Ви імпортуєте із ДП2000.
Будь-ласка, зашифруйте пакет за допомогою програми “Кліент ЦСК”, а потім надійшліть за адресою education@osvita.net. Обов’язково вкажіть назву ВУЗУ та суть проблемиГостьУчасникщо Ви розумієте під словом “карток доступу”?
чому в інструкції написано , що програма може працювати і з смарт катрою і без неї?
ГостьУчасникС этим разобрался. Еще вопрос: как убрать окно параметров подключения к базе?
-
АвторЗаписи
