Створені відповіді
-
АвторЗаписи
-
01.01.2012 о 00:00 в відповідь на: Затверджено додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка #21439ГостьУчасникQuote:На яких підставах студенту може бути відмовлено у видачі даного додатку?
Навчання відбувалось не за кредитно-модульною системою. Дивіться навчальні плани на кожну з кваліфікацій Вашого навчального закладу.
Quote:Який порядок одержання даних додатків випускниками минулих років?Додаток можуть отримати випускники ВНЗ, починаючи з 2008 року, при умові, що вони навчались за кредитно-модульною системою.
Quote:Яка вартість оформлення даного додатку?Точної ціни ще немає, але попередньо оголошено вартість 100 грн.
Quote:Хто повинен займатися перекладом інформації в додатку на англ. мову?В новинах написано: “Нагадуємо, що у кінцевих замовленнях буде потрібна допомога кваліфікованого перекладача на англійську мову. В цьому році переклад буде повністю на відповідальності навчального закладу. Надалі, можливо, буде проведений ряд заходів для контролю якості перекладу та формування двомовних довідників загального користування.”
01.01.2012 о 00:00 в відповідь на: Затверджено додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка #21455ГостьУчасникЗдравствуйте, у меня такой вопрос: я пришла в свою академию (НАПКС, г.Симферополь) и спросила знают ли они про такое приложение,на что они сказали, что в НАПКСе не было еще ни одного случая выдачи диплома европейского образца…пока это только разговоры…я конечно могу подать запрос. но его могут выполнить через 1 год, 2, 5, 10 ….. нет ни бланков европейского образца ни того-кто будет переводить на английский.
ГостьУчасникQuote:Имею ли я право получить второе образование бесплатно, если первое – платное? Как доказать, что первое было платным?
Второй вопрос. При подаче документов в техникум мне отказали сославшись на то, что в первую очередь берут выпускников школ текущего года, а т.к. мне 30 лет меня взять не могут. Есть ли в Украине ограничения по возрасту при поступлении в техникумы? Если есть возможность дать ответ с ссылками на статьи законов и письма, наказы и т.д.1. Вы должны были задать эти вопросы на сайте МОНУ http://www.mon.gov.ua
2. Все ответы есть в Приказе МОНУ от 18.09.2009 №873 “Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України”.
3. Возрастных ограничений для поступления в любое учебное заведение Украины уже давно НЕТ! Читаете п. 3.1 приказа.
4. Вы имеете полное право подать документы в любое учебное заведение. Спиок документов описан в правилах приема в каждом конкретном ВУЗе. Читаете приказ.
5. Поступая в любое учебное заведение Ваш аттестат и сертификаты приимают участие в конкурсе.
6. Чтобы не возникало вопросов прочтите приказ из п. 2 и в приемной комиссии прочтите “Положення про роботу приймальної комісії”, информацию о правилах прийома.ГостьУчасникЗапитання до процедури за другим кроком:
-Якщо у ВУЗі база формується деканатами, але відправка в Київ проходить з одного основного ВУЗівського вузла (зареєстрований один оператор), то чи достатньо буде замовити один ключ ел.-цифр. підпису чи тоді потрібно буде по максимуму – 5 (більше здається не можна).ГостьУчасник1) при импорте всей базы данных DP2000 в Education будет возможность править заявки, подписанные и отправленные в DP2000?
2) импорт пакетов с заявками из DP2000 позволяет продолжать работать в деканатах в DP2000, а потом на одном рабочем месте импортировать в Education и оттуда отправлять?
3) есть ли возможность работать из всех деканатов с одной удаленной бд, чтоб они не видели чужие данные?
4) импорт всей базы данных DP2000 добавляет данные в бд firebird или создает новую бд, переписывая предыдущие данные?
PS посмотрите на логин и прекратите считать заданные вопросы глупой шуткойГостьУчасникПрограма Eduсation встановлена по замовчуванню (С:/Program file/…). Папка “Оsvita” з цієї ж директорії скопійована на інший диск (напр. Е:/). Чому, працюючи з Eduсation на диску С:/, всі дані автоматично переносяться в Eduсation на диску Е:/? Як зберігати архіви БД, наприклад, по роках?
З DP2000 на рахунок цього було все просто. Навіть в одній папці зберігаються архіви випускників по роках, в яких, зрозуміло,
відповідні бази даних зі своєю статистикою.2. Для яких цілей потрібна програма “Клієнт ПТК ‘НДІ ПІТ ЦСК'”?
ГостьУчасник>У відкритому вигляді наказу не видно.
Дякую, але доступ до цього ресурсу платний.
Тоді скажіть, будь ласка, чи обов’язково ми повинні замовляти нові студентські квитки для вступників 2010 року електронного типу, чи можемо замовляти студентські квитки встановленого зразка відповідно до наказу №810 від 10.12.2003 Про затвердження студентського та учнівського квитків державного зразка ?
Оскільки нового наказу фактично ніхто не бачив, які підстави ми маємо для виконання п. 3 (Встановити договірні відносини з банком України. ) запропонованого на цьому сайті плану _обов’язкових_ заходів?ГостьУчасникЦе файли СУБД Oracle.
Коли встановлюється сервер БД, то ці файли автоматично копіюються з інсталятора в зазначені Вами катологи.
Хтось, або Ви або Ваші співробітники, або віруси їх успішно видалили з серверу. Можливо, антивірусна програма помістила ці файли в карантин, а Ви допомогли їх знищити.Можна спробувати на іншому компьютері встановити сервер БД АС “Школа” на диску D: і звітди перенести ці файли на серверну машину. де Ви намагаєтесь зробити резервну копію.
Може допомогти, а може і ні.
-
АвторЗаписи
