Створені відповіді
-
АвторЗаписи
-
ГостьУчасник
На скільки мені відомо, ніяких змін щодо порядку замовлення документів не було. Проте, хотілося б побачити відповідь представників Інфоресурсу, можливо, ми щось проґавили.
ГостьУчасникщо повинно відбутися після виконання команди Дані/Пакети Імпорт пакетів? Як узнати відправлено пакет чи ні? Папки Export i Import пусті.
Чомусь у мене у папці EDUCATION немає папки DataBase?ГостьУчасникДякую, звичайні додатки вже видали разом з дипломом. Є студенти які закінчили ВНЗ в 2011 році і зараз хочуть отримати додаток європейського зразка, як бути в цьому випадку?
Вам потрібно вказати фактичну дату видачі еврододатку в цьому році.
ГостьУчасникДипломи з бази не видаляються.
ГостьУчасникПри інсталяції програми Education 1.3.5.8 виникая наступна помилка :
“Unable to merge new configuration.
Use BDE Administrator to merge your new configuration.”ГостьУчасникДоброго дня! Наш ВНЗ – медичний, шкала оцінювання п.4.4 зовсім інша – інша кількість балів, а оцінка Fx у нас виставляється, якщо студент не склав підсумковий контроль, а це може бути у кожного допущеного, тобто при кількості балів 0-59. Питання: можна змінити цифри у п.4.4, а у рядку Fx написати крім рівня досягнень (цифрами) ще слова – не складено модульний контроль?
ГостьУчасникДобрий день. Вибачте, але підкажіть де знаходиться поле “Кредити ETCS”?
В реквізитах заявки внизу форми “Реквізити заявки”
Встаньте на запис про заявку на натисніть “Редагувати реквізити заявки” – в результаті відкриється форма з реквізитами, де в самому низу й знаходиться дане поле.ГостьУчасникОшибки по количеству кредитов ECTS при регистрации квалификации разве не будет?
Нет такого понятия ” регистрации квалификации”
На сайт http://reestr.osvita.net/diploma/ доступно загрузить квалификацию, затем отредактировать ее и, сгенерировать пакет данных, содержащий информацию по квалификации (-ям), т.е. “довідник додактів”. В процессе проверки квалификации если количесво кредитов, указанное в п.3.2. и п.4.3. отличается, то выдается рекомендация о том что количество отличается, но данная рекомендация не блокирует функцию “Згенерувати пакет даних”. После импорта “довідника додактів” в Education в анкете выпускника в форме “Оцінки випускника” оценки необходимо ставить только для тех дисциплин, которые изучал конкретный студент, в приложении будут напечатаны только те дисциплины по которым проставлены оценки. Дисциплины без оценок напечатаны не будут и кредиты ECTS по данным дисциплинам без оценок учитываться в п.4.3. не будут . В результате общее количество кредитов для конкретного выпускника в п.4.3. должно соответсвовать количеству кредитов в учебном плане по которому он обучался. дисциплиныГостьУчасникОпишіть більш детально, як саме зникає кваліфікація?
Ви її не бачите в реквізитах заявки після створення пакету??
Якщо пакет створюється надійшліть його на адресу тех. підтримкиГостьУчасникДоброго дня. Скажіть, будь-ласка, якщо замовляється додаток для випускника за ОКР Магістр, в навчальну програму ми заносимо дисципліни тільки ті, що він вивчав по програмі магістра, чи всі предмети починаючи з першого курсу, коли він вчився ще на бакалавра?
тільки дисципліни, які студент вивчав на магістратурі
ГостьУчасникможно с ЕДБО импортировать файл в Education без фото (потом вставлять их в Education)?????
Фото импортируются если они находятся рядом с текстовым файлом и размер фото соответствует размеру указанному в формате импорта
ГостьУчасникв ІІ розділі вся німецька відображається коректно. проблема лише з ІІІ.
ГостьУчасникТак довідник ми отримали через сайт. Проблема в тому, що коледж створений лише в кінці травня 2012 року.
Наші дії?
Дякуємо.Необходимо повторить запрос справочника. Если текущий справочник окажется также без Вашего учебного заведения, то пишите о своей проблеме на адрес edcuation@osvita.net, обязательно укажите код узла (12-ти значный) и название учебного заведения.
ГостьУчасникПохоже на вирусы…IMHO
ГостьУчасникВ програмі Education
-
АвторЗаписи
